Par Mums

Mūsu projekti
UZVARA ATKLĀTAJĀ KONKURSĀ!

2015. gada, decembrī, mēs esam uzvarējuši iepirkuma konkursā par dažādas datortehnikas piegādi Rīgas Brīvostas administrācijai. SIA KOMLAIN izteic pateicību par uzticību un sadarbību ostas Administrācijai un apņemas nodrošināt Rīgas Brīvostu ar kvalitatīvu un modernu tehniku.

Pieredze un profesionalitāte

SIA “KOMLAIN” ir Latvijas uzņēmums, kura darbība ir saistīta ar informācijas tehnoloģijām. Esam jau 22 gadus Latvijas tirgū un mēs piedāvājam plaša spektra, dažādu datoru, tehnoloģisko un informācijas risinājumu fiziskām un juridiskām personām. Būsim priecīgi piedāvāt Jums konkurētspējīgas cenas un individuālo pieeju. Ar detalizētu mūsu pakalpojumu sarakstu var iepazīsties šeit:

Datoru un tehniskie risinājumi:

Moderni, ātri, droši.
VIDEONOVĒROŠANAS UZSTĀDĪŠANA VIESNĪCĀ “DAINĀ”, JŪRMALĀ

Mūsu firmas speciālisti veiksmīgi īstenoja videonovērošanas sistēmas uzstādīšanas projektu Jūrmalas viesnīcā “Dainā”. Šobrīd, viesnīca, jau darbojas pēc rekonstrukcijas un uzņem viesus.

ZINĀTNISKO IEKĀRTU PIEGĀDE MĀCĪBU IESTĀDEM

2015. gada, augustā, SIA Komlain parakstīja līgumu ar Rīgas Tehnisko Universitāti par  dažādas zinātniskās iekārtas piegādi. Mēs vēlam panākumus un jaunus sasniegumus  Rīgas Tehniskās universitātes studentiem tos zinātniskos pētījumos un ceram, ka mums piegādātais aprīkojums nesīs ieguldījumu Latvijas zinātnē!

JURIDISKĀM PERSONĀM

Galvenais mūsu darbības lauks – darbs ar juridiskiem klientiem. Mēs ilgtermiņi sadarbojamies ar tādiem uzņēmumiem kā: AS Grindeks, SIA Clean R, SIA BRIZ, SIA NMS Laboratorija”, Rīgas Brīvostas Pārvalde, un daudzi citi. Mēs garantējam individuālo pieeju, operativitāti un ērtību, un Jums piemērotus sadarbības nosacījumus!

FIZISKĀM PERSONĀM

Vai Jūs vēlaties iegādāties jaudīgu spēļu datoru? Neziniet, kādu datora modeli izvēlēties aktīvam dzīvesveidam un ceļojumiem? Vēlaties apvienot monitoru un TV? Mūsu speciālisti būs priecīgi atbildēt uz jebkuru jautājumu un piedāvāt dažādus risinājumus.